Klub přátel Stromu života

Stalo se Vám, že jste podpořili nějaký dobročinný projekt a nikdo Vám nepoděkoval nebo Vás neinformoval o tom, jak byl Váš dar využit?

Rádi byste podpořili něco, co má smysl a v čem uvidíte skutečnou změnu?

Pokud jste si na tyto otázky odpověděli „ano“, tak by pro Vás mohl být zajímavou příležitostí právě
Klub přátel Stromu života.

Sdružuje naše pravidelné dárce, kteří se rozhodli podpořit Mobilní hospic a především péči o pacienty prostřednictvím opakovaného finančního příspěvku v libovolné výši. 

Klub přátel má velkou moc v tom, že díky němu máme možnost stabilizovat naši činnost a služby poskytovat dlouhodobě!

Se členy Klubu přátel jsme v pravidelném kontaktu a předáváme jim informace o tom, jak jejich finanční prostředky pomáhají. I když tedy nejsou s námi přímo v terénu, jsou důležitou součástí poskytování našich služeb.

Považujete naši práci za smysluplnou? Přidejte se k nám a staňte se členem Klubu přátel Stromu života. Je to ten nejjednodušší způsob, jak společně s námi pomáhat těm, kteří to potřebují. Svým příspěvkem nám pomůžete zajišťovat komplexní zdravotní a sociální péči pro naše pacienty a jejich blízké.

A proč se lidé, kteří jsou milou součástí Klubu přátel, rozhodli péči o naše pacienty podpořit?

„Pomoc při odcházení maminky. Empatie a ochota. Váš pracovník nám moc pomohl. Na malou chvíli se stal členem naší rodiny. Pochopila jsem, že je potřeba nějakým způsobem pomoci.“
„Je to skvělá činnost. Je možné, že někdy budeme sami potřebovat podobnou pomoc“
„To, že jsem viděla vaši práci a péči na vlastní oči. Byli jste jediní, kdo nás v této situaci podržel. Neskutečně laskaví a profesionální.“
„Pomoci jsem chtěla již dávno, jen jsem nevěděla, kam přispět. Postrčila mě vlastně nemoc tatínka.“

Jak se stát členem Klubu přátel?

Členem Klubu přátel Stromu života se stanete na základě kontaktování koordinátora klubu Maria Šenkeříka.

Koordinátor Vám vše rád vysvětlí a zprostředkuje potřebné informace.

Koordinátor Klubu Přátel Stromu života

Koordinátor Klubu Přátel Stromu života

Co Vám členství v Klubu přátel přinese?

Dobrý pocit, že jste součástí velké změny. Klub přátel dokazuje, že když se skládá koruna ke koruně, vznikne velká hromada, která pomáhá.
Předání souhrnného potvrzení o daru pro daňové účely (potvrzení o přijetí daru automaticky zasíláme vždy v lednu následujícího roku).
Zasílání pravidelných informací o činnosti našeho hospice (pozvánky na akce, informace o naších kampaních a zasílání našeho časopisu Listy Stromu života).
Možnost návštěvy a prohlídky sídla a zázemí služeb Mobilního hospice Strom života v Novém Jičíně. Rádi Vás přivítáme a ukážeme Vám, jak to u nás vypadá a jaké další aktivity realizujeme.
Pravidelné aktivity spojené s Klubem: setkávání Klubu přátel přímo v našem hospici. O akci a aktualitách jsou členové informováni emailem, telefonicky, na sociálních sítích či webových stránkách.